הבריאות שלך בידיים שלך. קח אחריות.

יש לך מחסור בעצם לסת? המליצו לך על השתלת עצם או הרמת סינוס?

זו לא המילה האחרונה. מערכת פירמידיון עשויה להיות הפתרון המושלם עבורך.

מערכת פירמידיון מאפשרת לך להגיע לחיוך מושלם מהר יותר, באמצעות פתרון חכם ללסת שיש בה מחסור בעצם, החוסך פרוצדורה פולשנית וניתוח מכאיב לפתיחת הלסת. התהליך כולו פשוט ומהיר יותר, זעיר-פולשני ומקטין באופן ניכר את תהליך ההחלמה ואת הפוטנציאל לסיבוכים הקיימים בתהליכים הכירורגיים שהיו מקובלים עד כה.

9 שנות נסיון קליני, אלפי השתלות,  96% הצלחה קלינית מוכחת.

אפשר גם אחרת

​תחום השתלות השיניים הולך ומתפתח לאורך השנים מבחינה טכנולוגית, במטרה להקל כמה שיותר על המטופלים, לקצר את תקופת ההחלמה ולדאוג לעמידות השתלים לאורך שנים. 

לעתים קרובות, במיוחד במקרים בהם אין מספיק עצם בלסת, הדרך לחיוך מושלם, בנוסף להשתלה ולשיקום, עוברת גם בהליכים כירורגיים פולשניים שמטרתם בניית עצם. 

 

השתלה או בניית עצם נועדו לאפשר השתלה יציבה בעזרת שתלים קונבנציונאליים, אך סיכויי ההצלחה של פרוצדורות אלו שנויים במחלוקת, כרוכים בזמן החלמה ארוך ובמקרים רבים ההליכים דורשים המתנה ארוכה, ביקורים חוזרים ונשנים במרפאה, ולעיתים כאבים וסיבוכים.

אנחנו מזמינים אותך להכיר את מערכת פירמידיון – שתל בעל מנגנון מכני בלעדי מוגן פטנט המאפשר טיפול ייחודי בלסת מחוסרת עצם.

שתלי פירמידיון נראים כמו שתל רגיל אך עיצוב ייחודי מאפשר להם להתרחב לאחר הכנסתם ללסת לצורת פירמידה, ולייצר אחיזה טובה ויציבה כמעט מהרגע הראשון. עיצוב ייחודי זה הופך את מערכת הפירמידיון לחלופה פשוטה, בטוחה ומהירה לפרוצדורות פולשניות של עיבוי רקמות במקרים של חוסר בעצם - הרמת סינוס בלסת עליונה ובניית עצם בלסת תחתונה. 

הליך פשוט, זמן החלמה מקוצר, פחות כאבים ואותה התוצאה!

למציאת רופא המבצע השתלות פירמידיון בחר את אזור מגורייך

arrow&v
 

קח אחריות. שאל את הרופא שלך על הפתרון של פירמידיון.

מחקרים קליניים מצביעים על אחוזי הצלחה גבוהים של השתלות שעשו שימוש במערכת פירמידיון, עמידות ויציבות השתל לאורך זמן ואף צמיחה מחודשת של רקמת העצם מסביב לשתלים. שתלי פירמידיון עשויים סגסוגת טיטניום ומתאימים להשתלה בלסת עליונה ותחתונה, לסוגים שונים של כתרים, מיוצרי בהתאם לתקנים מחמירים (בעלי אישור FDA האמריקאי ו-CE האירופאי) ועונים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום רפואת שיניים כללית ופרותטיקה דנטלית.

אלפי שתלים כבר הושתלו במטופלים בארץ ובעולם בהצלחה, ומאות רופאים בישראל כבר הוכשרו לביצוע השתלות של פירמידיון.

רוצים לשמוע עוד? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם

arrow&v
  • facebook icon
  • LinkedIn - White Circle

09-7660379

© 2019 PYRAMIDION

  • facebook icon
  • LinkedIn - White Circle

09-7660379

טלפון